Sunday, March 20, 2011

Kodune kosmeetika.

Eile oli pärnakatel tore päev. Meil käis külas Le_.li. Ja õpetas meile huulepumati ja kehakoorija valmistamist. Tore ja tegus kokkusaamine oli, tänan Leili. :)

Algul on lihtsalt ilusad karbikesed...avame... ja ohhoooo! Sisu on meeldivalt lõhnav, kreemjas ja kasulik.Huulepumatisse läks mesilasvaha, kakaovõi, mandliõli, riitsinusõli, tilgake eeterlikuõli.

Selles purgikeses on kehakoorija. Sisuks on sool, oliivõli, riivitud apelsinikoor, piparmündi lehekesi ja eeterlikõli.Leililt sain armsa üllatus-kingituse. Väga ilus, minu lemmikud roosid ja roosad ka veel. Kalli Leili, kuidas sa teadsid? :)))11 comments:

 1. Imearmsad kõrvakad ja muidugi lihtsalt fantasiliselt kaunid huulevõide pakendid. Nii kevadised ja värsked, nagu ka need vahvad pumaid-koorijad. Tore päev oli:)

  ReplyDelete
 2. Tore päev oli teil pärnakatel...kadedaks teeb:)

  ReplyDelete
 3. Mmmmmõnus päev on olnud! Kasulikud tegemised!

  ReplyDelete
 4. Ilusad ja mõnusad! Mul ka üks selline Le_.li tehtud kodus ja tarbin hoolega! ;)

  ReplyDelete
 5. Ohh, kui uhke võib olla selline karp taskust välja võtta :)

  ReplyDelete
 6. Monika, Sirtsuk, Kiku, Ülle, Heli, tänan. Päev oli tõesti tore. Huulepumat ja kehakoorija on nüüd proovitud ja tõsiselt mõnusad. :))

  ReplyDelete
 7. Meil siin isetegijad hakkavad ka huulebalsameid tegema. Hankisin endale isegi mõne sellise topsi, aga tekkis küsimus, et kas Sa tead mitu ml. umbes läheb ühte topsikusse??

  ReplyDelete
 8. Sirtsuk
  Ma ei ole mõõtnud. :) Topsid olid erineva suurusega.

  ReplyDelete
 9. Selge siis, ma lihtsalt soetan endale mingi koguse neid! ;)

  ReplyDelete
 10. Kõrvarõngad on lihtsalt superilusad. :)

  ReplyDelete

Teie arvamus on mulle tähtis. Palun, jätke oma kommentaar. :)